Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z początkiem marca do naszej redakcji napłynęła informacja o nowej marce premium materiałów eksploatacyjnych, która pojawiła się na polskim rynku. INKDIGO - stworzony przez firmę Smart Digital Media Sp. z o.o. Sp.K. - to brand, który już dziś znajduje swoich użytkowników. 

Mimo wciąż rozwijającej się nowej technologii i informatyzacji życia codziennego, wykorzystywanie druku w naszych życiu zawodowym i prywatnym wcale tak szybko się nie ogranicza. Oczywiście rynek druku traci na swojej wartości, jednak jego potencjał nadal jest ogromny, czego dowodem są pojawiające się co raz to nowsze marki zamienników. 

INKDIGO - seria materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, to nowa marka premium na rynku polskim i europejskim. Stworzona przez grupę specjalistów z 14-letnim doświadczeniem w branży eksploatacji, ma za zadanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy lubią produkty wysokiej jakości za optymalną cenę.

- Zależy nam na najwyższej jakości rozwiązań, które oferujemy naszym klientom - informuje Daniel Paciorek, Business Development Manager w firmie Smart Digital Media. - Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze produkty były zgodne z rygorystycznymi wymogami globalnych standardów jakości - dodaje. 

Dowodem ma być Certyfikat ISO, który potwierdza wykorzystywanie efektywnych narzędzi do kontroli  wpływu na środowisko i ograniczenia negatywnego wpływu na nie, wprowadzanie oszczędności z ograniczenia emisji substancji do środowiska oraz formalne potwierdzenie, że organizacja jest kompetentna do wykonywania swojej działalności.

- Cieszę się, że mam przyjemność współtworzyć nową jakość na naszym rynku wraz z tak doświadczonym zespołem - podkreśla w rozmowie Paciorek, po czym dodaje - Ich kompetencje, w mojej ocenie, dadzą solidny i dynamiczny wkład w rozwój naszego biznesu.

Szczególny wkład w rozwój nowej marki, jak się dowiadujemy podczas rozmowy z Danielem Paciorkiem, mają dwie znaczące osoby: Bartosz Czajkowski oraz Krzysztof Kamiński, którzy objęli stanowiska Business Unit Managerów w firmie Smart Digital Media.  

Więcej informacji na temat oferty dostępna jest na stronie dystrybutora: www.inkdigo.pl 

Wybrane ogłoszenia

Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Monsterowe temperówki.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kreatywny prezent nie tylko na święta!

    Wygniatanie, malowanie, brudzenie się, tworzenie...kocha to każdy maluch. Jak wiemy prace plastyczne, twórcze i manualne najbardziej wzbogacają osobowość dziecka, rozwój jego wyobraźni, zdolności manualnych oraz możliwość wyładowania emocji. Warto pamiętać, że plastyka to nie tylko kartka papieru w formacie A4 i kredki, ale to tysiące możliwości tworzenia ze wszystkiego co znajdziemy wokół. Dziś skupiamy się na najlepszych twórczych produktach. Produktach marki JOVI.

    Więcej…  
  • Gdy dokumenty trzeba też ubrać

    W ofercie firmy Panta Plast, której siedziba mieści się w Łodzi, pojawiła się szeroka oferta produktów niezbędnych przy organizacji dokumentów. Etui na dokumenty, na karty - taka mała rzecz a jak przydatna.

    Więcej…