Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Sharp Electronics poinformowała po rozszerzeniu działu sprzedaży pośredniej na terenie Polski. Do zespołu dołączył Henryk Popowski, który objął stanowisko Partner Account Managera i będzie odpowiedzialny za główną sieć Autoryzowanych Partnerów Sharp oraz dalszy rozwój kanału Integratorów IT.

Popowski pracował wcześniej w firmach takich jak PTK Centertel, Play czy T-Mobile, a ostatnie 5 lat, związany był zawodowo z firmą Integrakom gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz postępowania przetargowe.


Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Sharp i będę mógł kontynuować moją współpracę z Integratorami IT. Jestem przekonany, że moje dotyczasowe doświadczenie pozwoli rozwinąć istniejący kanał sprzedaży IT Sharpa, zbudować nowe relacje biznesowe oraz dostarczyć Partnerom najlepszą ofertę - odpowiadającą na obecne zapotrzebowanie rynku.” – powiedział Henryk Popowski, Partner Account Manager

Sharp w Polsce zgodnie z przyjętą strategią rozwija kanał sprzedaży pośredniej oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych. Zatrudnienie kolejnej osoby to następy krok w realizacji tych założeń oraz na pewno szybsza i jeszcze lepsza obsługa kanału partnerskiego Sharp.

W obecnych czasach coraz więcej firm IT widzi potrzebę rozszerzenia swojej działalności w innych segmentach branży i integratorzy są właśnie grupą partnerów, która w szybkim czasie będzie się starała dostosować do obecnej sytuacji. Zatrudnienie kolejnej osoby w kanale partnerskim jest kontynuacją naszej strategii dotarcia do klientów końcowych, którzy coraz częściej oczekują od dostawcy IT szerszego portfolio produktów i usług.” – powiedział Łukasz Wacławiak, Indirect Sales Manager

 


REKLAMA

rafcomprism

Wybrane ogłoszenia

Kredki woskowe do różnych powierzchni
Kreatywna zabawa dla każdego.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Produkcja: Polska!!
Poszukiwani handlowcy!
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Idealny dla kobiety.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Za co kocham kalendarze Top-2000?

    Kiedyś wydawał mi się zbędny. Dziś nie wyobrażam sobie bez niego życia. Kalendarz książkowy w formacie B5 to wybór, którego dokonuję niezmiennie od kilku lat. Dlaczego stawiam zazwyczaj na markę Top-2000? O tym w artykule.

    Więcej…  
  • Nowa strona firmy ROZETTE

    Znacie jeszcze firmy w naszej branży, które nie mają własnej strony internetowej? My już chyba nie. Znamy jednak takie, które do prezentacji w internecie podchodzą dość lekkomyślnie. Do nich na pewno nie należy firma ROZETTE, która w ostatnim czasie dość poważnie rozbudowała swoją stronę www.

    Więcej…