Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Sharp Electronics poinformowała po rozszerzeniu działu sprzedaży pośredniej na terenie Polski. Do zespołu dołączył Henryk Popowski, który objął stanowisko Partner Account Managera i będzie odpowiedzialny za główną sieć Autoryzowanych Partnerów Sharp oraz dalszy rozwój kanału Integratorów IT.

Popowski pracował wcześniej w firmach takich jak PTK Centertel, Play czy T-Mobile, a ostatnie 5 lat, związany był zawodowo z firmą Integrakom gdzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz postępowania przetargowe.


Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Sharp i będę mógł kontynuować moją współpracę z Integratorami IT. Jestem przekonany, że moje dotyczasowe doświadczenie pozwoli rozwinąć istniejący kanał sprzedaży IT Sharpa, zbudować nowe relacje biznesowe oraz dostarczyć Partnerom najlepszą ofertę - odpowiadającą na obecne zapotrzebowanie rynku.” – powiedział Henryk Popowski, Partner Account Manager

Sharp w Polsce zgodnie z przyjętą strategią rozwija kanał sprzedaży pośredniej oraz rozszerza dostęp do swoich produktów i usług dla coraz większego grona klientów końcowych. Zatrudnienie kolejnej osoby to następy krok w realizacji tych założeń oraz na pewno szybsza i jeszcze lepsza obsługa kanału partnerskiego Sharp.

W obecnych czasach coraz więcej firm IT widzi potrzebę rozszerzenia swojej działalności w innych segmentach branży i integratorzy są właśnie grupą partnerów, która w szybkim czasie będzie się starała dostosować do obecnej sytuacji. Zatrudnienie kolejnej osoby w kanale partnerskim jest kontynuacją naszej strategii dotarcia do klientów końcowych, którzy coraz częściej oczekują od dostawcy IT szerszego portfolio produktów i usług.” – powiedział Łukasz Wacławiak, Indirect Sales Manager

 


REKLAMA

rafcomprism

Wybrane ogłoszenia

Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Szeroka oferta breloczków
Ceramiczna skarbonka w kształcie świnki.
Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dzie ...
Kredki marki Faber - Castell

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Europejska jakość Activejet już pewna

    21 marca br. w Hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi w ramach IV Europejskiego Kongresu Jakości odbyła się uroczysta gala, na której poznaliśmy laureatów konkursu European Quality Certificate. Wśród grona nagrodzonych znalazły się tusze i tonery marki Activejet, która sięgnęła po ten tytuł już po raz szósty i zdobyła tym samym diamentowe wyróżnienie.

    Więcej…  
  • Tactic laureatem tytułu Dobra Marka 2020

    Miło nam poinformować, iż produkty TACTIC zostały wyróżnione tytułem Dobra Marka 2020 - Jakość, Zaufanie, Renoma. Konkurs został zorganizowany przez Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy. Nagroda została przyznana na podstawie badań wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów. O wyborze zdecydowały pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt oraz stopień zaufania konsumentów.

    Więcej…