Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Różne kształty, żywe kolory.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Allper jest producentem marki Expression. Warto podkreślić, że takim producentem, który posiada produkcję. W tym roku również produkcja obchodzi jubileusz 15-sto lecia. To dział funkcjonujący od samego początku.

No ale właściwie jak powstaje Expression? I czy fakt posiadania produkcji wpływa w jakikolwiek sposób na tę markę?

Zacznijmy od tego, że w Polsce by być producentem wcale nie trzeba posiadać produkcji. Stąd właśnie tak duża wyjątkowość Allper. Własna produkcja daje bowiem nieograniczone możliwości wdrażania nowych modeli, a także nowych rozwiązań w obecnych już produktach. Daje możliwość spełnienia wymagań najsurowszych klientów, w tym nadzorowania jakości produktów na każdym etapie ich powstawania począwszy od zakupu komponentów po testy produkcyjne.Jako jedyna produkcja w Polsce – Allper posiada najwyższe standardy obowiązujące w sektorze produkcyjnym Expression jak i brandów indywidualnych, potwierdzone certyfikatem ISO 9001, 14001 oraz OHSAS 18001 przez niezależną, akredytowaną jednostkę w zakresie m.in.: projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych marki Expression oraz analogicznych marek „Private label”.  Oznacza to, że obok cyklicznego nadzoru nad jakością marki własnej EXPRESSION, także marki własne tworzone dla naszych Partnerów to produkty najwyższej jakości.

Etapy produkcji:


Projektowanie

Na tym etapie badane są możliwości wyprodukowania danego modelu dla danej marki. W trakcie projektowania przygotowywane są poszczególne składowe gotowego produktu, takie jak: opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne, komponenty i ich parametry. Wybór komponentów jest poprzedzony staranną analizą ich właściwości: kompatybilność i wydajność jak również gęstość, lepkość, temperatura aktywizująca, przyczepność do stosowanych nośników (papier, koperta, etykieta itp.) oraz szereg innych. Na tej podstawie dobierane są dedykowane komponenty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, światowej klasy dostawców, którzy zostali zakwalifikowani jako rzetelni.


Produkcja

Podstawą stabilnej jakości produktów jest dobór najlepszych komponentów dlatego ecopassion jest istotną częścią poprzedzającą produkcję. Program ecopassion to kolejny certyfikowany element polegający na gospodarowaniu oryginalnymi kasetami, które zostały wyprodukowane przez producentów drukarek i jako takie są gwarancją adekwatności produktu zamiennego. Program obejmuje pozyskanie kaset, szereg testów stanu jakości, takich jak analiza mikrostruktury obudowy oraz poszczególnych podzespołów, recykling przygotowujący do uzyskania pełnowartościowego komponentu w postaci kasety kartridża. Tak starannie dobrane komponenty stanowią solidną podstawę procesu produkcji. Nadzorowana produkcja odbywa się pod okiem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy technicznej i znajomości dobrych praktyk. Przez wiele lat była ona również poddawana corocznej inspekcji wykonywanej przez międzynarodową, akredytowaną jednostkę Tuv Rheinland. Profesjonalizm w Allper to gwarancja sukcesu każdego brandu, który schodzi z naszej linii produkcyjnej.


Kolejnymi z etapów są testowanie i dystrybucja, ale o tym następnym razem.REKLAMA


 

 

ECO PASSION – recykling z pasją

To przedsięwzięcie ekologiczne firmy Allper sp. z o.o. sp.k., wiodącego producenta alternatywnych materiałów eksploatacyjnych marki Expression.

Głównym celem działalności jest skup zużytych materiałów eksploatacyjnych do ponownego wykorzystania, lub zutylizowania ich w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego.

PRZEJDŹ DO STRONY>>

Wybrane ogłoszenia

Szeroka oferta ręcznie malowanych grafik
Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje handlowca.
5 kolorów zabawy.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Praca w centrum Wrocławia
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
Pióro wieczne + długopis + etui
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Rozmiar: 25x34x12cm

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Branża przekazuje maseczki szpitalom dziecięcym

    KW trade Sp. z o.o., dystrybutor materiałów biurowych i szkolnych, od wielu lat wspiera szpitale i organizacje niosące pomoc dzieciom – jak program Pajacyk Polskiej Akcji Humanitarnej. Kontynuując te działania postanowiliśmy przekazać czterem szpitalom dziecięcym zapas jednorazowych maseczek.

    Więcej…  
  • Zabierz poduchę na wakacje!

    Planujecie wyjazd na weekend? A może przed Wami urlop wakacyjny? My właśnie spakowaliśmy walizki, a w związku z tym, że przed nami długa podróż wzięliśmy także: zagłówek i własną poduchę.

    Więcej…