Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Allper jest producentem marki Expression. Warto podkreślić, że takim producentem, który posiada produkcję. W tym roku również produkcja obchodzi jubileusz 15-sto lecia. To dział funkcjonujący od samego początku.

No ale właściwie jak powstaje Expression? I czy fakt posiadania produkcji wpływa w jakikolwiek sposób na tę markę?

Zacznijmy od tego, że w Polsce by być producentem wcale nie trzeba posiadać produkcji. Stąd właśnie tak duża wyjątkowość Allper. Własna produkcja daje bowiem nieograniczone możliwości wdrażania nowych modeli, a także nowych rozwiązań w obecnych już produktach. Daje możliwość spełnienia wymagań najsurowszych klientów, w tym nadzorowania jakości produktów na każdym etapie ich powstawania począwszy od zakupu komponentów po testy produkcyjne.Jako jedyna produkcja w Polsce – Allper posiada najwyższe standardy obowiązujące w sektorze produkcyjnym Expression jak i brandów indywidualnych, potwierdzone certyfikatem ISO 9001, 14001 oraz OHSAS 18001 przez niezależną, akredytowaną jednostkę w zakresie m.in.: projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych marki Expression oraz analogicznych marek „Private label”.  Oznacza to, że obok cyklicznego nadzoru nad jakością marki własnej EXPRESSION, także marki własne tworzone dla naszych Partnerów to produkty najwyższej jakości.

Etapy produkcji:


Projektowanie

Na tym etapie badane są możliwości wyprodukowania danego modelu dla danej marki. W trakcie projektowania przygotowywane są poszczególne składowe gotowego produktu, takie jak: opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne, komponenty i ich parametry. Wybór komponentów jest poprzedzony staranną analizą ich właściwości: kompatybilność i wydajność jak również gęstość, lepkość, temperatura aktywizująca, przyczepność do stosowanych nośników (papier, koperta, etykieta itp.) oraz szereg innych. Na tej podstawie dobierane są dedykowane komponenty pochodzące wyłącznie od sprawdzonych, światowej klasy dostawców, którzy zostali zakwalifikowani jako rzetelni.


Produkcja

Podstawą stabilnej jakości produktów jest dobór najlepszych komponentów dlatego ecopassion jest istotną częścią poprzedzającą produkcję. Program ecopassion to kolejny certyfikowany element polegający na gospodarowaniu oryginalnymi kasetami, które zostały wyprodukowane przez producentów drukarek i jako takie są gwarancją adekwatności produktu zamiennego. Program obejmuje pozyskanie kaset, szereg testów stanu jakości, takich jak analiza mikrostruktury obudowy oraz poszczególnych podzespołów, recykling przygotowujący do uzyskania pełnowartościowego komponentu w postaci kasety kartridża. Tak starannie dobrane komponenty stanowią solidną podstawę procesu produkcji. Nadzorowana produkcja odbywa się pod okiem specjalistów o wieloletnim doświadczeniu, szerokiej wiedzy technicznej i znajomości dobrych praktyk. Przez wiele lat była ona również poddawana corocznej inspekcji wykonywanej przez międzynarodową, akredytowaną jednostkę Tuv Rheinland. Profesjonalizm w Allper to gwarancja sukcesu każdego brandu, który schodzi z naszej linii produkcyjnej.


Kolejnymi z etapów są testowanie i dystrybucja, ale o tym następnym razem.REKLAMA


 

 

ECO PASSION – recykling z pasją

To przedsięwzięcie ekologiczne firmy Allper sp. z o.o. sp.k., wiodącego producenta alternatywnych materiałów eksploatacyjnych marki Expression.

Głównym celem działalności jest skup zużytych materiałów eksploatacyjnych do ponownego wykorzystania, lub zutylizowania ich w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego.

PRZEJDŹ DO STRONY>>

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta firmy CX Dystrybucja
Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dzie ...
Nowa linia torebek inspirowana latem
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Pastelowa plastelina od JOVI.
Ręcznie malowane torebki.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ateneum wśród 1000 najbardziej wpływowych firm

    Jak co roku London Stock Exchange przygotował raport zatytułowany "1000 firm, które zainspirują Europę", w którym znalazła się także firma z naszej branży. Krakowska hurtownia Ateneum uzupełniła grono 30 polskich przedsiębiorstw docenionych przez autorów raportu.

    Więcej…  
  • Artystyczny kącik z myślą o rysownikach

    Tusz jest wyjątkowym środkiem wyrazu. Można go oczywiście kolorować, ale ta najszlachetniejsza forma szkicu to praca piórkiem czy stalówką, która umożliwia uzyskanie perfekcyjnych odcieni i kształtów. Rysowanie tuszem jest trudne gdy stosuje się go bez wstępnego szkicu ołówkiem. Świadomość, że kreska zostanie na zawsze to bardzo dobry bodziec. Jednak czasami nie chcemy uzyskiwać energicznych i czasem losowych efektów. Dziś w ten czarno biały obraz wpisują się pisaki czy flamastry, ale to już coś innego, jakby bardziej oswojonego. Nic nie przebije jednak czerni tuszu. Jest ona bezkonkurencyjna i żadne inne narzędzie nie da tak dobrego i głębokiego wyrazu.

    Więcej…