Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

poniedziałek, 15, październik 2018

Kontraktacje Rozette oraz MiZ

Czy to w związku z jubileuszem 25 lat działalności, czy to z powodu aż tak szerokiej oferty w tym roku... Argumentów zapewne jest kilka. Na pewno pierwsza w historii firmy ROZETTE kontraktacja obiła się dużym echem w branży. Na 15 piętrze w Golden Floor Plaza w Warszawie, w dniach 11-12 października 2018 roku firma ROZETTE wraz z firmą M&Z zorganizowały prezentację najnowszych produktów.

Było kolorowo i, ku naszemu zaskoczeniu, poznaliśmy firmę ROZETTE od zupełnie innej strony. Znane nam z naszej branży torebki okolicznościowe, skarbonki, emotikonki, pudełka prezentowe, kubeczki otoczone były asortymentem wcześniej nam mało znanym. Jak zapewnia Kinga Stefańska-Boszhard, asortyment firmy ROZETTE jest tak szeroki, że nie ma możliwości zaprezentować go podczas targów organizowanych przez krajowe hurtownie. Kontraktacje, które po raz pierwszy miały miejsce dały możliwość pokazania całego portfolio firmy z Łowicza.

Jednak w tych dniach nie tylko spotkania biznesowe były najważniejsze. Pierwszego dnia, podczas wieczornej integracji, najważniejsi klienci firm ROZETTE oraz M&Z uczestniczyli w przepięknym spektaklu "Przeboje Świata" w teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Przez kilka godzin przenosiliśmy się do różnych epok muzycznych, do najdalszych zakątków świata, aby potem w towarzystwie samej Małgorzaty Potockiej spędzić wyjątkowy czas.

Jakie perełki wypatrzyliśmy podczas 2 dni spotkania i które w najbliższych miesiącach okażą się hitem sprzedażowym, pokazujemy w naszej galerii.


Videoreportażu ze spotkania, w których uczestniczyliśmy szukaj na naszym kanale na YT:

Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube

 

poniedziałek, 15, październik 2018

Wybrane ogłoszenia

Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Nowa oferta marki JOVI
Różne kształty, żywe kolory.
Podręczna drukarka etykiet
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Polska marka artykułów czyszczących.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Druga edycja OneDay Roadshow 2014

    Na trasie pięć miast. Po raz pierwszy Kraków i Łódź. 56 wystawców i blisko 800 zwiedzających. Tak w krótkiej statystyce wyglądała druga edycja OneDay Roadshow. Goście mieli okazję zapoznać się z rozbudowaną ofertą produktów przed gorącym przedświątecznym okresem.

    Więcej…  
  • Coraz więcej firm w PIAP

    CentrumReklamowe24, Agencja Reklamowa OPTIMA, TestandDrive Sp.z o.o. oraz Mart’s to nowi Członkowie PIAP, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

    Więcej…