Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

poniedziałek, 15, październik 2018

Kontraktacje Rozette oraz MiZ

Czy to w związku z jubileuszem 25 lat działalności, czy to z powodu aż tak szerokiej oferty w tym roku... Argumentów zapewne jest kilka. Na pewno pierwsza w historii firmy ROZETTE kontraktacja obiła się dużym echem w branży. Na 15 piętrze w Golden Floor Plaza w Warszawie, w dniach 11-12 października 2018 roku firma ROZETTE wraz z firmą M&Z zorganizowały prezentację najnowszych produktów.

Było kolorowo i, ku naszemu zaskoczeniu, poznaliśmy firmę ROZETTE od zupełnie innej strony. Znane nam z naszej branży torebki okolicznościowe, skarbonki, emotikonki, pudełka prezentowe, kubeczki otoczone były asortymentem wcześniej nam mało znanym. Jak zapewnia Kinga Stefańska-Boszhard, asortyment firmy ROZETTE jest tak szeroki, że nie ma możliwości zaprezentować go podczas targów organizowanych przez krajowe hurtownie. Kontraktacje, które po raz pierwszy miały miejsce dały możliwość pokazania całego portfolio firmy z Łowicza.

Jednak w tych dniach nie tylko spotkania biznesowe były najważniejsze. Pierwszego dnia, podczas wieczornej integracji, najważniejsi klienci firm ROZETTE oraz M&Z uczestniczyli w przepięknym spektaklu "Przeboje Świata" w teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Przez kilka godzin przenosiliśmy się do różnych epok muzycznych, do najdalszych zakątków świata, aby potem w towarzystwie samej Małgorzaty Potockiej spędzić wyjątkowy czas.

Jakie perełki wypatrzyliśmy podczas 2 dni spotkania i które w najbliższych miesiącach okażą się hitem sprzedażowym, pokazujemy w naszej galerii.


Videoreportażu ze spotkania, w których uczestniczyliśmy szukaj na naszym kanale na YT:

Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube

 

poniedziałek, 15, październik 2018

Wybrane ogłoszenia

Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Idealna do domowego biura.
Nowa oferta marki JOVI.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Nowość w ofercie Rafcom.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Testujemy pisaki pędzelkowe firmy Cricco

    Zobaczcie jak świetnie można bawić się z pisakami pędzelkowymi firmy Cricco. Dostępne one są w największych sklepach papierniczych w Polsce, a ich dystrybucją zajmuje się firma Amex Stationery.

    Więcej…  
  • Za zakupy na Mauritius

    Jeszcze tylko do 19 października zakupy produktów marki ActiveJet będą nagradzane wyjątkową nagrodą. 18 osób wyruszy w podróż życia. Podczas gdy my w naszym rodzimym kraju będziemy spalać kolejne drewno w kominku, kilka firm zwiedzi przepiękne rejony ciepłego Mauritiusa. 

    Więcej…