Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

Subskrypcjaponiedziałek, 15, październik 2018

Kontraktacje Rozette oraz MiZ

Czy to w związku z jubileuszem 25 lat działalności, czy to z powodu aż tak szerokiej oferty w tym roku... Argumentów zapewne jest kilka. Na pewno pierwsza w historii firmy ROZETTE kontraktacja obiła się dużym echem w branży. Na 15 piętrze w Golden Floor Plaza w Warszawie, w dniach 11-12 października 2018 roku firma ROZETTE wraz z firmą M&Z zorganizowały prezentację najnowszych produktów.

Było kolorowo i, ku naszemu zaskoczeniu, poznaliśmy firmę ROZETTE od zupełnie innej strony. Znane nam z naszej branży torebki okolicznościowe, skarbonki, emotikonki, pudełka prezentowe, kubeczki otoczone były asortymentem wcześniej nam mało znanym. Jak zapewnia Kinga Stefańska-Boszhard, asortyment firmy ROZETTE jest tak szeroki, że nie ma możliwości zaprezentować go podczas targów organizowanych przez krajowe hurtownie. Kontraktacje, które po raz pierwszy miały miejsce dały możliwość pokazania całego portfolio firmy z Łowicza.

Jednak w tych dniach nie tylko spotkania biznesowe były najważniejsze. Pierwszego dnia, podczas wieczornej integracji, najważniejsi klienci firm ROZETTE oraz M&Z uczestniczyli w przepięknym spektaklu "Przeboje Świata" w teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Przez kilka godzin przenosiliśmy się do różnych epok muzycznych, do najdalszych zakątków świata, aby potem w towarzystwie samej Małgorzaty Potockiej spędzić wyjątkowy czas.

Jakie perełki wypatrzyliśmy podczas 2 dni spotkania i które w najbliższych miesiącach okażą się hitem sprzedażowym, pokazujemy w naszej galerii.


Videoreportażu ze spotkania, w których uczestniczyliśmy szukaj na naszym kanale na YT:

Znalezione obrazy dla zapytania logo youtube

 

poniedziałek, 15, październik 2018

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Nowe tonery do drukarek Canon.
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Kredki woskowe do różnych powierzchni

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • POLCAN oficjalnym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI w Polsce

    Firma POLCAN została oficjalnym dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych OKI – pioniera innowacyjnych technologii druku, o zasięgu globalnym.

    Więcej…  
  • PIAP po raz czwarty na największych targach branżowych PSI 2017.

    Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz czwarty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 10-12 stycznia 2017 roku w Düsseldorfie.

    Więcej…