Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Colouring Book

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt https://www.rozette.pl/pl/
https://www.ceneo.pl/150437990#crid=663510&pid=6033

Opis

Kolorowanka A4 Książka z Naklejkami Kredki dwustronnne

Szukasz pomysłu na ciekawą i rozwijającą zabawę dla swojego dziecka? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź nową książkę z kolorowankami od ROZETTE!

Ta książka to doskonały sposób na to, aby:

 • rozwinąć kreatywność dziecka
 • poprawić jego zdolności manualne
 • pomóc mu w nauce kolorów i kształtów

Książka składa się z 30 stron, na których znajdują się różne obrazy do kolorowania. Każda strona zawiera dużo miejsca do kolorowania, co pozwala na swobodne eksperymentowanie z kolorami i wyobraźnią. Dodatkowo, książka zawiera 3 strony z naklejkami, co pozwala na udekorowanie kolorowanek i stworzenie własnego, unikalnego projektu.

Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bezpieczna dla dzieci.

 

Książka z kolorowankami składa się z 30 stron, na których znajdują się różne obrazy do kolorowania. Dodatkowo, książka zawiera 3 strony z naklejkami i 5 dwustronnych kredek, co pozwala na użycie wielu różnych kolorów i efektów.

Ta książka z kolorowankami składa się z 30 stron, na których znajdują się różne obrazy do kolorowania.Każda strona zawiera dużo miejsca do kolorowania, co pozwala na swobodne eksperymentowanie z kolorami i wyobraźnią.Dodatkowo, książka zawiera 3 strony z naklejkami, co pozwala na udekorowanie kolorowanek i stworzenie własnego, unikalnego projektu.

Najważniejsze cechy zabawki:

 • 30 stron do kolorowania,
 • 3 strony z naklejkami
 • 5 dwustronnych kredek
 • strony wewnętrzne z nadrukiem tematycznym
 • wymiary 30 x 22 x 1 cm
 • przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia

 

kup teraz online

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Daleka 8/26 , 02-024

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 857
Wyświetlony: 293
Wygasa: 2024-04-25 11:11:00

Komentarze

comments powered by Disqus

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • A tak robi się to w ABRO!

  Jesteśmy tuż po świętach. Wchodzimy w Nowy Rok, zamykamy to, co stare. Warto więc na przełomie 2019 i 2020 roku powrócić do najważniejszych wydarzeń minionych 12 miesięcy.

  Więcej…  
 • Budujemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom

  Kiedy byłam małą dziewczynką w PRL-u bardzo często chorowałam ?. Najczęściej łapałam anginy. Pędzelkowanie migdałków było normą, jak jajeczko na miękko na śniadanie, a wodę z solą mogłam wciągać nosem. Moja babcia stosowała na mnie metody leczenia, za które dziś ścigał by ją MOPS. Wiadomo było, że chorobę trzeba wypocić i to było zadanie kwaskowej Polipiryny S, żeby mieć jednak pewność, że zadziała profilaktycznie szła za nią wesoła parka: nacieranie spirytusem i herbatka z wkładką.

  Więcej…