Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Angielski dla dzieci jest nauczany w większości polskich szkół i przedszkoli. Nic dziwnego – jest to umiejętność nie do przecenienia. Znając angielski, jesteśmy w stanie swobodnie podróżować, nawiązując przyjaźnie na całym świecie. Co więcej – to także podstawa, gdy ubiegamy się o dobrą pracę. To już nie jest atut czy dodatkowa zaleta, ale absolutne minimum, które trzeba spełnić, by zatrudnić się w międzynarodowej firmie, ale także niewielkim, regionalnym miejscu. Osoby, które marzą o karierze na uczelni, z pewnością szybko przekonają się, że bez angielskiego ani rusz! Jednym słowem – angielski dla dzieci to nie wymysł czy nowoczesna fanaberia, ale podstawa. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku lepszy start w dorosłość. 

Obecnie powstało naprawdę sporo różnych szkół angielskiego, które kierują swoje programy także do dzieci. Bardzo ciekawą opcją będzie z pewnością szkoła online. Dzięki takiej formie zajęć dziecko nie musi nigdzie dojeżdżać, Ty nie tracisz czasu, nie musisz planować swoich podróży po mieście z wyprzedzeniem. Dodatkowo zaoszczędzisz na benzynie czy parkingu! Takie placówki zazwyczaj proponują dużą elastyczność, zarówno w kwestii harmonogramu, jak i samego programu. Z pewnością warto sprawdzić najciekawsze oferty. 

 

Od jakiego wieku zacząć angielski dla dzieci?

Tak naprawdę nie ma minimalnego wieku, aby zacząć uczyć dzieci angielskiego! Angielski dla dzieci może być “nauczany” już od maleńkości. Wiele osób twierdzi, że nawet noworodki czy niemowlaki mogą na tym skorzystać. Oczywiście efekty w tym przypadku trudniej ocenić. Dlatego my proponujemy, aby maluch uczył się angielskiego od wieku około 4 lat. Z pewnością są dzieci, które mogą zacząć nawet wcześniej. Obserwuj swoje dziecko, a jeśli nie jesteś pewny – zwróć się o pomoc do specjalisty. 

Najważniejszym czynnikiem w tym przypadku jest to, aby nauka dla tak małego dziecka wyglądała w odpowiedni, określony sposób. Z oczywistych powodów kartkówki czy odpytywani ana niewiele się zdadzą. Na szczęście obecnie metody edukacyjne są o wiele nowocześniejsze. Dzięki temu dzieci mogą uczyć się przez… zabawę! To świetny pomysł dla każdego malucha. Gwarantujemy, że będą zachwycone! 

Angielski dla dzieci w formie zabawy gwarantuje sukces, ponieważ tak małe dzieci uczą się niejako naturalnie i w sposób dla nich zupełnie normalny. Przecież wszystko, co ich otacza, jest dla nich nowe! 


 

Jak powinien wyglądać angielski dla dzieci? 

Jak wspomnieliśmy powyżej, angielski dla dzieci powinien odbywać się w formie zabawy. Przecież nauka nie musi być nudna! Rysowanie, śpiewanie piosenek, recytowanie zabawnych wierszyków, granie w interaktywne gry – to wszystko sprawi, że dziecko nauczy się nowych słówek bez stresu i nudy! Będzie to dla niego znane, naturalne środowisko, w którym odnajdzie się bez problemu. Nie obawiaj się zatem lekcji z native speakerem. Choć Ciebie może to przerażać, Twój maluch podejdzie do tego z o wiele większym “luzem”. Jeśli atmosfera zajęć będzie przyjazna, a nauczyciel będzie uczył poprzez zabawę, dziecko z pewnością poczuje się bezpiecznie i spokojnie. 

 

Z pewnością warto przetestować Novakid. Oferują darmową lekcję próbną, a ich programy są przygotowywane indywidualnie. Unikniesz zatem sytuacji, że zajęcia będą nudzić Twoje dziecko. Indywidualne podejście gwarantuje sukces! 

 

Wybrane ogłoszenia

Wygodny, niewielki kalendarz ścienny
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Na każdą okazję.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Szeroka oferta graficzna.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ostre cięcie

    Wiesz, że najwcześniejsze znane nożyczki pojawiły się w Mezopotamii od 3000 do 4000 lat temu? Był to wówczas produkt składający się z dwóch brązowych łopatek połączonych na cienkich uchwytach, z elastycznym pasem z zakrzywionego brązu, który służył do utrzymywania ostrzy w jednej linii. Od tamtego czasu dość dużo się zmieniło w ich budowie chociaż nadal służą do tego samego.

    Więcej…  
  • Przed nami sezon targowy

    Na rynku właśnie pojawił się nowy produkt w branży papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarskiej, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród sklepikarzy, szkół, przedszkoli. Paczka szkolna - nazwana przez twórców School-Box to zestaw najnowszych produktów, które trtafią na rynek w sezonie 2014/2015. Zawiera ona próbki, ulotki, szczegółowe informacje na temat produktów oraz kontakt do dystrybutorów.

    Więcej…