Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Świetna zabawa na jesienne wieczory...

Wykorzystane produkty:

 1. Masa papierowa JOVI - cena ok. 20 zł
 2. Nożyki JOVI - cena ok. 8 zł
 3. Farby JOVI - cena ok. 10 zł
 4. Wałek JOVI - cena ok. 5 zł

Wybrane ogłoszenia

Nowy wymiar biurowej elegancji!
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Poszukiwani pracownicy
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Idealne dla domowych artystów.
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Nowość w ofercie Rafcom.
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Kolejna seria Fun w ofercie Tadeo Trading.

  Seria pięknych, kolorowych długopisów marki Penmate znowu się powiększyła. Po kolekcji FUN Pastel na rynku pojawiła się nowa FUNtastyczna propozycja.

  Więcej…  
 • Broń z drukarki 3D (!?)

  Postęp technologiczny sprzyja rozwojowi. Bez niego nadal jeździlibyśmy bryczkami i zamawiali rozmowy międzymiastowe przez telefon na poczcie. Na szczęście każdego dnia sztaby specjalistów, chcąc ułatwić nam życie, wynajdują co raz to nowsze wynalazki. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że o ile "normalni" ludzie innowacyjność przedkładają na ulepszenie swojego życia, biznesu, pasji, o tyle osoby ze światka przestępczego nie stronią od wyszukiwania luk prawnych do "rozwoju" swojego biznesu.

  Więcej…  

Newsflash

Magia Unicornów w Twojej Szkolnej Wyprawce

Świat magii i kolorów łączy się ze światem edukacji dzięki licencjonowanym produktom szkolnym Unicorn dostępnym w ofercie Main Paper. Dzięki tym wyjątkowym artykułom, dzieci mogą zanurzyć się w fantastyczny świat jednorożców podczas codziennej nauki w szkole. Poznaj pełną ofertę, która sprawi, że powrót do szkoły będzie prawdziwą przyjemnością!

Więcej…

Koniec ery znęcania się nad rodzicami!

Jakże radosna nowina rozbrzmiewa w szkolnych korytarzach! Minister Edukacji Barbara Nowacka wreszcie postanowiła spojrzeć na młodych ludzi z litością i podpisała dekret, który ma na celu uwolnienie ich spod jarzma codziennych męczarni w postaci prac domowych. Wszystko to za sprawą zapowiedzianej nowelizacji rozporządzenia dotyczącego oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów w szkołach publicznych.

Więcej…

Wiosenne Targi 2024: Nowości dla Sezonu Szkolnego

Zapraszamy Państwa serdecznie na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 5 kwietnia 2024 r. w Hotelu "Trylogia" w Zielonce. Targi "Wiosna 2024", organizowane przez hurtownię ABRO,  będą trwały od godziny 8:00 do 20:00, obiecując bogactwo nowości i inspiracji dla wszystkich uczestników.

Więcej…