Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dobiegła końca 17. już edycja Targów Reklamy i Druku RemaDays 2022. Podobnie jak poprzednie edycje i ta była pełna wrażeń, emocji, wartościowych spotkań i cennych informacji zdobytych podczas licznych prelekcji. W ciągu 3 dni targów RemaDays do Centrum Wystawienniczego PTAK Warsaw w Nadarzynie przybyło blisko 10 tys zwiedzających. W 11 sektorach targowych swoją ofertę zaprezentowało 483 wystawców z Polski i z zagranicy. Największe w Europie Targi Reklamy i Druku zakończone!

W dniach 23-25 marca 2022 r. stolica Polski już po raz siedemnasty stała się stolicą reklamy i druku. Tegoroczne targi po raz kolejny stworzyły idealną okazję do nawiązania współpracy z partnerami z rynku upominków reklamowych oraz poligrafii. Zwiedzający mogli wypełnić targowy czas spotkaniami, poznając interesującą i szeroką ofertę wystawców, a także prelekcjami prowadzonymi przez wybitnych specjalistów, korzystając przy tym z wszystkich udogodnień, konkursów i atrakcji, jakie zapewnił Organizator.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw po raz kolejny odbyły się w nowoczesnym centrum wystawienniczym w dwóch halach: E i F, na powierzchni 35 000 m2. Wśród ok. 10 tysięcy zwiedzających stawiła się także liczna grupa 15% gości z zagranicy. 483 wystawców zaprezentowało swoją ofertę w 11 sektorach targowych, takich jak: Gifts World, Textile Zone, Packaging Materials, Photo Creation, POS & Display, Lighting Systems, Outdoor Advertising, Event Show, Technology Park, Printing House iIT & e-Solution. Zwiedzający mogli się zapoznać z najnowszymi rozwiązaniami, technologiami oraz produktami potencjalnych klientów i partnerów biznesowych z rynku reklamy i druku – krajowego oraz zagranicznego. RemaDays Warsaw to w zgodnej opinii ich uczestników doskonała okazja do wyznaczania trendów w branży oraz nawiązania bardzo owocnych znajomości i dalszego rozwoju każdej obecnej na targach marki i firmy.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i w tym roku Organizator przygotował dla odwiedzających szeroki wachlarz udogodnień – począwszy od bezpłatnego dojazdu autobusowego z Dworca Warszawa Centralna oraz Lotniska Chopina do Centrum PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie, po praktyczną aplikację ułatwiającą poruszanie się po targach. Po licznych spotkaniach biznesowych Zwiedzający i Wystawcy mieli możliwość swobodnego wypoczynku w strefie Relax Zone, gdzie można było chwilę odetchnąć, zjeść i napić się gorącej herbaty i kawy. Goście targowi mieli do dyspozycji również punkty gastronomiczne – restauracje i kawiarnie – które mieściły się łącznie na powierzchni 2000 m2.

Cykl wykładów corocznie organizowanego RemaCongress to jak zawsze możliwość poszerzenia swojej wiedzy, podniesienia kompetencji oraz poznania aktualnych zagadnień branży i szeroko pojętego biznesu prezentowanych przez wybitnych specjalistów oraz autorytety w swojej dziedzinie. Tym razem gościem specjalnym był trener, negocjator, prowadzący swój kanał na Youtube Krzysztof Sarnecki, który przedstawił aż 2 ciekawe prelekcje pierwszego i trzeciego dnia targów. Oprócz tego zwiedzający mogli uczestniczyć w wykładach, na których prelegenci omawiali zagadnienia reklamy, marketingu, poligrafii i wiele innych.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty organizowane na stoiskach, podczas których Zwiedzający mogli dowiedzieć się wielu informacji o praktycznej i technicznej stronie wystawianych produktów i maszyn.

 

Jak co roku nie zabrakło również konkursów. Pierwszego dnia targów poznaliśmy zwycięzców rywalizacji o Korony Reklamy 2022. Statuetki zostały wręczone podczas uroczystego Wieczoru Targowego. Wyróżnienia były przyznawane w 4 kategoriach:

– Producent upominków reklamowych

– Importer upominków reklamowych

– Technology

– Out&InDoor

Lista laureatów dostępna jest pod zdjęciem.

W kategorii Producent upominków reklamowych:

I miejsce: A.S.S.-3 BIURO EXPORTU IMPORTU I MARKETINGU EWA SKOCZEŃ

II miejsce: BADGE4U WOJCIECH PAWŁOWSKI

III miejsce: MAXIM CERAMICS

Wyróżnienia:

– USB SYSTEM

– JAGUAR TOMASZ CHWIŁOWICZ

– BEEPACK WOSKOWIJKI

W kategorii Importer upominków reklamowych:

I miejsce: ASGARD SP Z O.O.

II miejsce: MACMA POLSKA SP. Z O.O.

III miejsce: AXPOL TRADING SP. Z O.O. SP. K.

Wyróżnienia:

– EASY GIFTS

– PAUL STRICKER SP. Z O.O.

– JETTSTUDIO SP. Z O.O.

W kategorii Out&Indoor:

I miejsce: ADSYSTEM SP. Z O.O

II miejsce: ULTIMA DISPLAYS POLSKA SP Z .O.O.

III miejsce: NOEX SP. Z O.O. SP.K.

Wyróżnienia:

– PRO MEDIA PLUS SP. Z O.O.

– DRUKOWALSCY.PL

– TENT BALONY LECH PODBIEŁŁO

W kategorii Technology:

I miejsce: ASTAT SP. Z O.O.

II miejsce: SITA WUJA TOMA

III miejsce: GRAWERTON ARGO S.A.

Wyróżnienia:

– COLOP POLSKA

– SOFTSOUND

– FINO NOWOCZESNE PAKOWANIE

W tym samym dniu były wręczane medale za innowacje. Jury doceniło najbardziej innowacyjne maszyny, urządzenia i rozwiązania, przyznając złote, srebrne oraz brązowe medale, a także wyróżnienia. Sprawdź kto otrzymał medal TUTAJ

 

Na tym nie koniec konkursowych emocji. Drugiego dnia o godzinie 14 miało miejsce losowanie nagrody w Loterii dla zwiedzających. Szczęśliwy zwycięzca stał się posiadaczem ekspresu do kawy firmy Melitta. Goście targowi w trakcie dwóch pierwszych dni mieli ponadto możliwość głosowania na najlepszy katalog i gadżety. Rozstrzygnięcie konkursów Catalogue of the Year oraz Gifts of the Year nastąpiło 3 dnia targów podczas uroczystego poczęstunku. Lista laureatów Gifts of the Year dostępna jest  TUTAJ i Catalogue of the Year TUTAJ

 

17. edycja cieszącej się dużym uznaniem imprezy wystawienniczej pokazuje jak ważne są spotkania biznesowe zwłaszcza w obliczu dynamicznych zmian, które mają miejsce w kraju i na świecie. Żadnej branży nie sprzyja przestój, a tym bardziej tak kreatywnej i kolorowej jaką jest branża reklamy i druku. Rozwój, otwartość na nowe – to są hasła, które od kilkunastu lat promują targi RemaDays i które po raz kolejny dały mnóstwo pozytywnej energii oraz możliwości swoim Uczestnikom. Dziękujemy wszystkim Wystawcom i Zwiedzającym, którzy razem z nami tworzą to niezwykłe święto reklamy – do zobaczenia za rok!


Organizator Targów RemaDays Warsaw pragnie podziękować wszystkim za 18 lat wzajemnej i owocnej współpracy. Dziękujemy wszystkim wystawcom i zwiedzającym za obecność, zaangażowanie i kreatywność. Cały zespół targów życzy Państwu wszystkiego najlepszego.

 

Wybrane ogłoszenia

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Wysoka jakość wykonania. Idealny na prezent.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
Lustereczko powiedz przecie....
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Przed nami sezon targowy

    Na rynku właśnie pojawił się nowy produkt w branży papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarskiej, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród sklepikarzy, szkół, przedszkoli. Paczka szkolna - nazwana przez twórców School-Box to zestaw najnowszych produktów, które trtafią na rynek w sezonie 2014/2015. Zawiera ona próbki, ulotki, szczegółowe informacje na temat produktów oraz kontakt do dystrybutorów.

    Więcej…  
  • Najlepszy prezent na dzień kobiet, dzień mężczyzn i każdą inna okazję...

    Są gry planszowe nudne, są gry planszowe trudne, są gry strategiczne... Ta gra jednak jest zupełnie inna. Ta gra rozkręci każdą imprezę, każde spotkanie towarzyskie. 

    Więcej…