Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Święta, święta i po świętach...Nadal jednak musimy siedzieć w domach. Jak spędzić ten czas jak najlepiej? Kasia ze swoim synem Tymoteuszem pokazuje jak to zrobić kreatywnie. 


Ten artykuł, mimo, że publikowany już po Wielkanocy i tak nazwaliśmy: Świąteczne ozdoby :)

Są nimi dekoracyjne kieliszki na rzeżuchę :)

Do wykonania ich potrzebujecie:

Najważniejsze w naszej pracy były jednak kredki do szkła marki JOVI.

Kredki woskowe w sztyfcie, które wybraliśmy okazały się bardzo trafnym wyborem. Można nimi malować po szkle, ale także każdej nieporowatej powierzchni: plastik, porcelana, lustro, a nawet okleina drewniana.
(Tak Nas pochłonęła zabawa, że pomalowaliśmy większość dostępnych powierzchni)

Kredki te są bardzo łatwe do zmycia, wystarczy przetrzeć powierzchnię zwilżoną ściereczką. Świetnie zmywa się je również mokrymi chusteczkami dla dzieci.
Bez obaw - są nietoksyczne i odpowiednie już dla dzieci powyżej 3 r.ż.
W opakowaniu mamy 6 podstawowych kolorów. Moim zdaniem dużą zaletą kredek jest to, że są one w sztyfcie i można je regulować podczas używania. 🖌
Zabawa nimi jest fenomenalna. Dodatkowo w każdym pomalowanym kieliszku Tymek zasiał swoją pierwszą rzeżuchę. Radość dziecka  bezcenny widok.👌

Zobaczcie relację zdjęciową z naszej pracy i napiszcie co Wy na to?

 

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Czy korzystanie z zamienników powoduje utratę gwarancji na drukarkę?

    Pewnie nie raz, nie dwa zastanawialiście się jak to naprawdę jest z utratą gwarancji z powodu zakupu i użytkowania zamiennych materiałów eksploatacyjnych. Producenci często piszą, że zalecają stosowanie tuszy i tonerów wyprodukowanych przez siebie czyli tzw. oryginalnych. Jak się jednak okazuje, jest to tylko zalecenie w użytkowaniu, ponieważ tylko wtedy firma możne zagwarantować bezproblemowe działanie drukarki. Zainstalowanie w urządzeniu elementu innego producenta nie wiąże się z automatyczną utratą gwarancji bądź zmiany jej warunków. 

    Więcej…  
  • Relacja PIAP z RemaDays 2020

    XVI-sta edycji targów RemaDays 2020 już za nami. Jedne z największych targów branży reklamowej odbyły się w dniach 12-14 lutego br. w Centrum Wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.

    Więcej…