Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Różne kształty, żywe kolory.

SubskrypcjaKatalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Święta, święta i po świętach...Nadal jednak musimy siedzieć w domach. Jak spędzić ten czas jak najlepiej? Kasia ze swoim synem Tymoteuszem pokazuje jak to zrobić kreatywnie. 


Ten artykuł, mimo, że publikowany już po Wielkanocy i tak nazwaliśmy: Świąteczne ozdoby :)

Są nimi dekoracyjne kieliszki na rzeżuchę :)

Do wykonania ich potrzebujecie:

Najważniejsze w naszej pracy były jednak kredki do szkła marki JOVI.

Kredki woskowe w sztyfcie, które wybraliśmy okazały się bardzo trafnym wyborem. Można nimi malować po szkle, ale także każdej nieporowatej powierzchni: plastik, porcelana, lustro, a nawet okleina drewniana.
(Tak Nas pochłonęła zabawa, że pomalowaliśmy większość dostępnych powierzchni)

Kredki te są bardzo łatwe do zmycia, wystarczy przetrzeć powierzchnię zwilżoną ściereczką. Świetnie zmywa się je również mokrymi chusteczkami dla dzieci.
Bez obaw - są nietoksyczne i odpowiednie już dla dzieci powyżej 3 r.ż.
W opakowaniu mamy 6 podstawowych kolorów. Moim zdaniem dużą zaletą kredek jest to, że są one w sztyfcie i można je regulować podczas używania. ????
Zabawa nimi jest fenomenalna. Dodatkowo w każdym pomalowanym kieliszku Tymek zasiał swoją pierwszą rzeżuchę. Radość dziecka  bezcenny widok.????

Zobaczcie relację zdjęciową z naszej pracy i napiszcie co Wy na to?

 

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa interaktywna platforma do malowania!

    Edding Wall of Fame to cyfrowe płótno, na którym użytkownicy witryny mogą uwiecznić swoje dzieło, rysując lub oglądając innych, gdy stają się kreatywni. Wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym z ograniczoną liczbą markerów. Projekt został stworzony we współpracy z agencją Thjnk z okazji 50-lecia marki Edding. Witryna jest nadal aktywnie wykorzystywana przez ilustratorów na całym świecie.

    Więcej…  
  • Kinetyczny piasek może skutecznie pomóc w walce z chorobą Alzheimera.

    Na problemy poznawcze na świecie choruje ponad 36 mln ludzi. To przede wszystkim osoby dotknięte Alzheimerem, ale też chorobą Aspergera czy zespołem Downa. Choć nie wynaleziono jeszcze na nie lekarstwa, może im pomóc terapia polisensoryczna z wykorzystaniem produktów z naszej branży. 

    Więcej…