Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kontynuując naszą serię artykułów na temat systemu produkcji w firmie Allper dziś przechodzimy do kolejnego działu, który szczególnie w branży materiałów eksploatacyjnych jest bardzo ważny. 

Obok produkcji, to chyba najistotniejszy dział w firmie. To bardzo istotny etap powstawania każdego produktu. Oczywiście mowa tu o Dziale Kontroli Jakości.

Sympatycy Expression kontaktują się głównie z osobami odpowiedzialnymi za jakość posprzedażną, nawiasem mówiąc: reklamacje. Ale mało kto wie, że dział ten pełni inne, niezmiernie ważne funkcje w procesach powstawania produktów marki Expression. To w obrębie tego działu funkcjonuje Centrum Badawcze Allper, czyli miejsce badania właściwości komponentów dobieranych do składu każdego modelu Expression, a następnie wykonywania testów tych produktów, przede wszystkim z użyciem norm ISO.


 


Profesjonalne badania laboratoryjne są możliwe wyłącznie dzięki dobrze wyposażonemu laboratorium prowadzonemu w reżimie wymagań ISO/IEC 17025, przygotowanemu zarówno do badań i testów gotowych produktów, jak i komponentów, z których te produkty powstają. Sprzęt laboratoryjny obejmuje różne narzędzia i urządzenia wykorzystywane przez specjalistów w trakcie pracy według skomplikowanych metod i technik badawczych. Dzięki takim rozwiązaniom, Expression to kontrolowany produkt, który poddaje się wszechstronnym analizom.Wprowadzone skuteczne oraz innowacyjne rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo zarówno samych materiałów eksploatacyjnych, jak również zachowanie wszelkich zasad własności podmiotów trzecich, w tym własności intelektualnych oraz praw patentowych producentów tzw. materiałów oryginalnych, będących jednocześnie producentami urządzeń drukujących, do których poszczególne materiały są dedykowane. Jakość i wydajność materiałów marki Expression podlega ścisłemu nadzorowi.


 


Obok testów i analiz towarzyszących projektowaniu i produkcji, wyróżniające jest szerokie spektrum badań prowadzonych na parametrach takich jak: jakość, trwałość i wydajność wydruków. Na każdym z etapów badań analizowana jest jakość, jednak szczegółowych danych dostarcza metodologia pozwalająca zbadać trwałość wydruku w różnych warunkach, w oparciu o normę ISO/IEC 11798. Jakość jest również elementem badania wydajności według norm ISO/IEC 19752, 19798, 24711, 24712, 29102, 29103. Międzynarodowe standardy ISO/IEC powstały przy współpracy producentów materiałów eksploatacyjnych, dla umożliwienia rzetelnego określenia parametrów materiałów eksploatacyjnych, przede wszystkim potwierdzenia zwiększonej wydajności.Więcej na temat aktywności firmy ALLPER:

Czy ktoś z Was wie, co wyróżnia Allper?

Wybrane ogłoszenia

Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Totalny hit sprzedażowy!!
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Nowość w ofercie Rozette.
Farby pakowane po 500 ml.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018

    14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw już za nieco ponad 2 miesiące. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Rozpoczęła się rejestracja dla zwiedzających oraz dystrybucja zaproszeń mailowych. Uruchomiony został live czat, który ułatwi Państwu komunikację. Aby dojechać na targi, organizator zachęca do skorzystania z autobusów RemaDays.

    Więcej…  
  • Cleverton - sprytny sposób na czysty sprzęt

    Na klawiaturze komputera znajduje się pięćset razy więcej zarazków niż na desce sedesowej. Najwięcej bakterii i wirusów znajduje się na biurkach w miejscach pracy. Zarazki na telefonach, myszkach i klawiaturach komputerów, na włącznikach światła, klamkach i kranach są odpowiedzialne za 80 procent infekcji, na które zapadamy zimą – wykazały badania mikrobiologów University of Arizona. Być może dlatego jesienią i zimą jesteśmy narażeni na infekcje bardziej niż latem, nie z powodu zimna, ale dlatego, że większość czasu spędzamy w pomieszczeniach i częściej stykamy się z zarazkami. Pożywką dla bakterii są okruchy jedzenia pozostawione na biurku lub klawiaturze, bo co druga osoba je przy swoim stanowisku pracy (najczęściej robią to urzędnicy administracji publicznej i dziennikarze!).

    Więcej…