Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Świat wygląda dziś zupełnie inaczej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W 2017 roku przechowywano 4,7 biliona zdjęć w postaci cyfrowej, a już za kilka lat na każdego mieszkańca Ziemi przypadać będzie 5,2 terabajta danych. Rewolucja cyfrowa zmieniła praktycznie wszystko. Pozwala nam osiągać lepsze wyniki, eliminować błędy i udoskonalać usługi.

Ale te zmiany przyniosły równocześnie wzrost oczekiwań klientów, którzy stale szukają nowych możliwości. To właśnie dlatego największe marki na naszym rynku bardzo selektywnie podchodzą do wyboru Partnerów Biznesowych. Firma Canon, która chce zapewnić swoim klientów najwyższy poziom obsługi także weryfikuje swoich współpracowników. Taką weryfikację przeszła podwarszawska firma RAFCOM, która właśnie dołączyła do grona partnerów biznesowych producenta.

- Bardzo się cieszymy i jednocześnie informujemy, że możemy teraz zaoferować lepszą dostępność produktów oraz atrakcyjne ceny. - czytamy na stronie www.rafcom.waw.pl 

Jako redakcja zachęcamy aby zapoznać się z ofertą produktową marki Canon w panelu B2B firmy RAFCOM. 

REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Idealny dla kobiety.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Kreatywna zabawa dla każdego.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe, eleganckie, biurkowe dyspensery do taśm

    Klejenie w dobrym stylu to zadanie dla marki tesa, która ułatwia i uprzyjemnia każde zadanie. To właśnie dlatego, wydawać by się mogło tak mało ważne produkty zaskakują niepowtarzalnym designem. Nowe, eleganckie, biurkowe dyspensery do taśm samoprzylepnych tesafilm® chociaż są bardzo lekkie, to mocno i pewnie trzymają się powierzchni w wybranym miejscu biurka. W połączeniu z kolorami, w jakich są oferowane to naprawdę ciekawy produkt.

    Więcej…  
  • Zamienniki tuszów do drukarek: który wybrać?

    Gdy kończy się tusz lub toner do drukarki, klienci szukający oszczędności sięgają po zamienniki, które nie tylko są tańsze od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych (tzw. OEM), ale także w niczym nie ustępują im pod względem jakości i wydajności. Jednak którą markę wybrać, skoro rynek jest pełen producentów alternatywy? Najlepiej zaufać opinii innych konsumentów, którzy w niezależnym badaniu rynkowym Konsumencki Lider Jakości 2017 jednoznacznie wskazali Activejet jako wiodącą markę w tym segmencie.

    Więcej…