Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Świat wygląda dziś zupełnie inaczej niż jeszcze przed dziesięcioma laty. W 2017 roku przechowywano 4,7 biliona zdjęć w postaci cyfrowej, a już za kilka lat na każdego mieszkańca Ziemi przypadać będzie 5,2 terabajta danych. Rewolucja cyfrowa zmieniła praktycznie wszystko. Pozwala nam osiągać lepsze wyniki, eliminować błędy i udoskonalać usługi.

Ale te zmiany przyniosły równocześnie wzrost oczekiwań klientów, którzy stale szukają nowych możliwości. To właśnie dlatego największe marki na naszym rynku bardzo selektywnie podchodzą do wyboru Partnerów Biznesowych. Firma Canon, która chce zapewnić swoim klientów najwyższy poziom obsługi także weryfikuje swoich współpracowników. Taką weryfikację przeszła podwarszawska firma RAFCOM, która właśnie dołączyła do grona partnerów biznesowych producenta.

- Bardzo się cieszymy i jednocześnie informujemy, że możemy teraz zaoferować lepszą dostępność produktów oraz atrakcyjne ceny. - czytamy na stronie www.rafcom.waw.pl 

Jako redakcja zachęcamy aby zapoznać się z ofertą produktową marki Canon w panelu B2B firmy RAFCOM. 

REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • W Activejet jak zwykle stawiamy poprzeczkę wysoko

    Miniony rok dla Spółki Action był przełomowy. Odgórne i niesłuszne, w ocenie Zarządu firmy, decyzje urzędu skarbowego były dość bolesne, jednak przyspieszyły one zmiany w spółce w najlepszym dla niej momencie. Jak dzisiaj wygląda sytuacja? O niej, z punktu widzenia marki związanej z naszą branżą, rozmawiamy z Rafałem Ornowskim, Pełnomocnik Zarządu ACTION S.A. ds. ActiveJet.

    Więcej…  
  • Na tę chwilę wyznaczamy standardy w zamówieniach publicznych.

    Marka INKDIGO, w ramach której oferowane są materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących, ponad rok temu głośno weszła na rynek polski. Stworzona przez osoby mogące pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży, z perfekcyjnie opracowanym planem działania, dziś osiąga kilkuset procentowy wzrost. Jak do tego doszła? O minionym roku rozmawiamy z Danielem Paciorkiem i Bartoszem Czajkowskim, Członkami Zarządu E-Smart Digital Media Sp. z o.o.

    Więcej…