Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Przekazywanie informacji podczas prezentacji często kojarzy się z koniecznością zaopatrzenia się w obszerne narzędzie, na którym zmieści się jak najwięcej treści. Warto jednak wziąć pod uwagę, że dla odbiorców zwykle najistotniejsze są kluczowe hasła i wątki, które pozwolą poukładać otrzymywane informacje, a następnie je przyswoić. Flipcharty to zgrabne narzędzia, na których z pewnością uda się zmieścić wiele kluczowych haseł, bez konieczności organizowania skomplikowanych i zajmujących miejsce akcesoriów. 

 

Flipcharty to średnich rozmiarów tablice umieszczone na statycznych lub mobilnych stelażach. Ich powierzchnia posiada właściwości suchościeralne i magnetyczne, co umożliwia pisanie po nich markerami do tablic oraz przypinanie do nich materiałów drukowanych za pomocą magnesów. 

 

Ten rodzaj tablic doskonale sprawdza się podczas wspomnianych powyżej prezentacji, ale jest też bardzo dobrym narzędziem do codziennego, bieżącego notowania zadań, przemyśleń, notatek i kluczowych wątków. Dzięki zgrabnym rozmiarom i łatwemu składaniu flipcharty nadają się nawet do pomieszczeń o niewielkich rozmiarach. 

 

Zainteresowani? Zapoznajcie się z ofertą flipchartów od MemoBe:

 

 1. Flipchart na trójnogu MEMOBE, suchościeralny magnetyczny BASIC

 

mf001 1mf001 2

Wymiary: 70x100xh180 cm 1. Flipchart na trójnogu MEMOBE, suchościeralny magnetyczny AQUA

mf002 1

Wymiary: 68x105xh180 cm

 

 1. Flipchart mobilny MEMOBE, suchościeralny magnetyczny IGNIS

mf003 1

Wymiary: 68x105xh220 cm

 

 1. Flipchart mobilny circle MEMOBE, suchościeralny magnetyczny TERRA

mf004 1mf002 2

Wymiary: 68x105xh220 cm 1. Flipchart 3w1 MEMOBE, regulowany, suchościeralny magnetyczny

 

mf006 1

Wymiary: 69x108xh110-185 cm

W ofercie MemoBe znajdują się również akcesoria do flipchartów - markery, gąbki, płyny do czyszczenia powierzchni, magnesy oraz bloki do flipchartów. Rekomendujemy, by zapoznać się również z wyjątkowym produktem wspomagającym prezentację treści na flipchartach - Stikkiesflip. 🙂

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Fluo marki Main Paper
Genialna książka dla dziewczynek.
Idealne dla domowych artystów.
Dostępny w 7 kolorach.
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • II Panel Dyskusyjny Biuro Plus - videorelacja

  To była zażyła dyskusja nad przyszłością branży PBS. W otoczenia najważniejszych graczy, pod bacznym okiem naszej kamery toczyły się rozmowy nad problemami, zmianami, z którymi musi zmierzyć się każdy przedsiębiorca. Kilka godzin wymiany zdań, znalezienie wspólnego punktu zaczepienia oraz sugestie, w którym kierunku powinien zmierzać rynek. Pod patronatem Grupy Biuro Plus, już po raz drugi spotkaliśmy się na panelu dyskusyjnym tym razem pod Warszawą.

  Więcej…  
 • Nowa kolekcja tablic dla dzieci od MemoBe

  Trzymając się kluczowych haseł marki, czyli “odkrywaj siebie” oraz “odkrywaj możliwości”, MemoBe przedstawia kolekcję tablic edukacyjnych dedykowanych dzieciom. Tym sposobem zaprasza najmłodszych do ośmiu tematycznych przygód, które łączą edukację z elementami zabawy.

  Więcej…