Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To już kolejna videoprodukcja firmy Newell. Zgodnie z zapowiedzią, raz w tygodniu przedstawiciele firmy, za pośrednictwem kanału na YOUTUBE, przekazywać będą garść wiedzy dotyczącej współpracy ze swoimi klientami. Forma przyjazna dla oczu. Monolog miły dla ucha, ale przede wszystkim wsparcie tak potrzebne firmom w obecnej rzeczywistości.

"e-commerce" - to temat drugiego odcinka. Czy będzie miał on smak goryczy i niespełnionych nadziei, czy może  słodki smak sukcesu i nieograniczonych możliwości?

Polecamy subskrypcję kanału na youtube firmy Newell Poland, aby wejść w nowe realia jak najlepiej przygotowanym.

W bieżącym filmie Rafał Foksiński, Sr. Sales Manager Eastern Europe w firmie Newell Poland przedstawia narzędzia, jakie firma oferuje swoim klientów. Ich zadaniem jest wsparcie sprzedaży oraz pomoc wszystkim tym, dla których e-commerce jest już ważny albo może okazać się znacząco pomocny w dalszej działalności.

 Miłego oglądania!


Zasubskrybuj kanał Newell Poland

Wybrane ogłoszenia

Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Jedyny taki zeszyt na rynku 3 w 1
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Totalny hit tego roku.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • W ofercie pracy ujawnij zarobki.

    Już kiedyś nasi ustawodawcy przymierzali się do tych zmian. Dziś mogą stać się rzeczywistością. Czy obowiązek podawania w ofercie pracy wysokości wynagrodzenia to dobry pomysł? Według nas tak. 

    Więcej…  
  • Etykiety samoprzylepne do najróżniejszych przeznaczeń

    Lato kojarzy się w szczególności z wakacjami, ale łatwo zauważyć, że jest to również okres ślubny. Największą popularnością wśród młodych par cieszą się przede wszystkim miesiące, w nazwie których występuje litera „R” symbolizująca szczęście. Zatem we wakacje królują: czerwiec i sierpień. 

    Więcej…