Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To już kolejna videoprodukcja firmy Newell. Zgodnie z zapowiedzią, raz w tygodniu przedstawiciele firmy, za pośrednictwem kanału na YOUTUBE, przekazywać będą garść wiedzy dotyczącej współpracy ze swoimi klientami. Forma przyjazna dla oczu. Monolog miły dla ucha, ale przede wszystkim wsparcie tak potrzebne firmom w obecnej rzeczywistości.

"e-commerce" - to temat drugiego odcinka. Czy będzie miał on smak goryczy i niespełnionych nadziei, czy może  słodki smak sukcesu i nieograniczonych możliwości?

Polecamy subskrypcję kanału na youtube firmy Newell Poland, aby wejść w nowe realia jak najlepiej przygotowanym.

W bieżącym filmie Rafał Foksiński, Sr. Sales Manager Eastern Europe w firmie Newell Poland przedstawia narzędzia, jakie firma oferuje swoim klientów. Ich zadaniem jest wsparcie sprzedaży oraz pomoc wszystkim tym, dla których e-commerce jest już ważny albo może okazać się znacząco pomocny w dalszej działalności.

 Miłego oglądania!


Zasubskrybuj kanał Newell Poland

Wybrane ogłoszenia

Ogromna paczka kredek
Farby pakowane po 500 ml.
Idealne dla najmłodszych
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Idealna do domowego biura.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Podręczna drukarka etykiet
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Nowe tonery do drukarek Canon.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videoreportaż z targów Euro-Trade - marzec 2019

    Targi zabawek z gościnnym uczestnictwem dostawców artykułów szkolnych oraz prezentowych. Liczne konkursy, ogrom nowości, pozytywne nastroje oraz przepyszne jedzenie. Centrum konferencyjne Chemobudowa w dniu 5 marca tętniło życiem. Kogo spotkaliśmy, jakie perełki pojawiły się na rynku, co pokazali wystawcy - o tym w naszym video.

    Więcej…  
  • Wnętrze w loftowym stylu. Industrialne oświetlenie od Activejet!

    Loftowe przestrzenie są proste i stronią od przesady. Mało w nich miejsca na dekoracje, prym wiodą zdecydowanie przedmioty o znaczeniu użytkowym. Ten styl lubi szarości, czernie, beże i uniwersalne biele, dzięki którym wnętrze wydaje się być bardzo schludne, a czasami nawet przesadnie sterylne. Oświetlenie wnętrza w stylu loftowym ma olbrzymie znaczenie i trzeba je zaplanować z wyczuciem, stawiając przede wszystkim na metalowe, industrialne formy.

    Więcej…