Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Pióro wieczne CRAZY

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt SAdpEX Sp.J.
ul. Podmiejska 5
41-940 Piekary Śląskie
tel./fax: +48 (32) 381 26 70
e-mail: sadpex@sadpex.com.pl
biuro@sadpex.com.pl
http://www.sadpex.com.pl/
Dodane 7 msc. i 1 tydzień temu

Opis

 CRAZY

Tego produktu nie ma w najnowszym katalogu firmy SADPEX. To podstawowe pióro dla dzieci, które właśnie trafiło na rynek. Nowy wzór charakteryzuje się ciekawym gradientem kolorystycznym w metaliku wraz z drobnymi elementami hologramu. Crazy to pióro, które nie tylko zachwyca designem, ale przede wszystkim ergonomią pisania najmłodszych dzieci. Pióro jest na naboje, a dzięki ofercie firmy SADPEX także na naboje kolorowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników.

Kolekcja CRAZY to hit tego sezonu szkolnego. Produkt polski dostępny jest w ofercie firmy SADPEX od lipca 2020.

Kontakt do dystrybutora:

SAdpEX Sp.J.
ul. Podmiejska 5
41-940 Piekary Śląskie
tel./fax: +48 (32) 381 26 70
e-mail: sadpex(at)sadpex.com.pl
biuro(at)sadpex.com.pl

 

Zobacz także ofertę długopisów SHINE:

633_5907464214736_750001_shine_gb.jpg

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Pióro wieczne dedykowane dzieciom.

Lokalizacja

Piekary Śląskie, Polska, Europa
Podmiejska 5 , 41-940

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 643
Wyświetlony: 697
Wygasa: 1 tydzień i 1 dzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Na koniec roku rząd zakłada 8 proc. bezrobocia!

    Według wstępnych danych MRPiPS stopa bezrobocia w sierpniu wyniosła 6,1 proc. i pozostała na niezmienionym poziomie już drugi miesiąc z rzędu. To oznacza, że wzrost bezrobocia wyhamował, ale – jak wskazuje minister Marlena Maląg – jesienią należy spodziewać się kolejnego wzrostu, bo wtedy kończy się też okres prac sezonowych. Szefowa MPRiPS ocenia jednak, że sytuacja na polskim rynku pracy jest dobra, zwłaszcza na tle innych krajów Unii Europejskiej, co jest efektem rządowych programów i tarcz antykryzysowych skoncentrowanych na utrzymaniu miejsc pracy. W nadchodzącym czasie rynek pracy mają zaś wspierać m.in. wielomiliardowe inwestycje samorządowe.

    Więcej…  
  • Pod koniec roku rządzi PRISM

    PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Ciągle się rozwija i na bieżąco uzupełniana jest o nowe zamienniki. Ponieważ zapotrzebowanie na te produkty nadal wzrasta, zarząd firmy bacznie obserwując rynek, stara się wybiegać z nowościami przed konkurencją. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to kluczowy atut firmy i motto przewodnie pracowników.

    Więcej…