Regionalny menadżer sprzedaży

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Mama Maluje Iwona Świerczek
Złocieni 9
43-340 Kozy
www.mamamaluje.art

Wydawnictwo Mama Maluje, produkujące puzzle, naklejki, gry, tatuaże i magnesy dla dzieci, szuka pracowników do obsługi terenowej klientów w województwach: małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim, lubelskim, opolskim, dolnośląskim, łódzkim, lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim i zachodnio-pomorskim.

Regionalny menadżer sprzedaży - praca dodatkowa

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów na podległym terenie,

- nadzór spływu należności.

Wymagania:

- komunikatywność,

- wysoka kultura osobista,

- umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Co oferujemy:

- wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników,

- umowa B2B lub zlecenie,

- wyłączność na ustalonym obszarze,

- szkolenie produktowe i wsparcie merytoryczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: mama.maluje@wp.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 753
Wyświetlony: 95
Wygasa: 2022-10-11 09:18:00

Komentarze

comments powered by Disqus

  • Jak wybrać ołówki do rysowania?

    Podstawowym przyborem do rysowania jest ołówek. Zarówno profesjonalni rysownicy, jak i amatorscy pasjonaci rysowania potrzebują solidnych ołówków. Jak wybrać odpowiednie? Kilkoma przydatnymi poradami i wskazówkami dzielimy się w dalszej części tego artykułu.

    Więcej…
  • Zharmonizuj swoje dokumenty

    Archiwizacja i porządek w dokumentach to jedna z ważniejszych czynności działalności w firmie. Nikt z nas w końcu nie chce tracisz czasu na ciągłe szukanie. Od naszej organizacji zależy czasem nie tylko nasz brak czasu, ale i przyszłość całej firmy.