Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Targi Ambiente we Frankfurcie nad Menem to nowy punkt na świecie, gdzie spotyka się branża artykułów papierniczych i sektora materiałów biurowych. W dzisiejszej rzeczywistości zatarła się granica między pracą w biurze a home office, dlatego w segmencie Working Office Design & Solutions, Future of Work - znajdziecie m.inn. materiały i sprzęt biurowy, projektowanie i wyposażenie zarówno biur, jak i przestrzeni do pracy w domu. Segment Remanexpo to regenerowane materiały eksploatacyjne i komponenty do drukarek z naciskiem na zrównoważony rozwój w tym sektorze. W segmencie Giving – Urban Gifts pełna gama artykułów papierniczych i przyborów szkolne i artykułów do pisania oraz olbrzymia oferta wszelkiego rodzaju prezentów. Dining – to wystawcy, u których można znaleźć rozwiązania Office Break, Clean Office & Storage.

Ambiente to teraz największa na świecie platforma handlowa poza Chinami, we wszystkich sektorach – łącznie z ofertą dostawców z bardzo dużymi wolumenami sprzedaży.

Tu znajdziesz odpowiedzi na nowe wyzwania i obiecujące rozwiązania dla swojej firmy. To miejsce do odkrywania innowacji i trendów. Przyjedź do Frankfurtu i zainspiruj się nowościami dla Twojej branży. Więcej na www.ambiente.messefrankfurt.comJak co roku Przedstawicielstwo Targów Frankfurt w Polsce organizuje wyjazd na targi z pełnym serwisem.

W ramach oferty: podróż samolotem lub wygodnym autokarem, noclegi w 3*hotelu ze śniadaniem pod Frankfurtem, transfery hotel-targi-hotel, karta wstępu wielokrotnego wejścia, ubezpieczenie na czas podróży i pobytu, opieka doświadczonego pilota.

Termin z podróżą autokarem    7-12 stycznia 2024 (1890 zł +Vat);

Termin z podróżą samolotem   9-11 stycznia 2024  (2990 zł +Vat).

Szczegóły: https://poland.messefrankfurt.com/pl/wyjazd-z-pelnym-serwisem-na-targi-ambiente/


 

Wybrane ogłoszenia

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Genialna książka dla dziewczynek.
Dostępny w 7 kolorach.
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Fluo marki Main Paper
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Rodzice ruszyli do sklepów po wyprawkę szkolną.

    Koniec wakacji to dla większości domowych budżetów wymagający okres. W tym roku na wyprawkę szkolną rodzice wydadzą średnio 1,7 tys. zł, przede wszystkim na przybory szkolne, odzież oraz podręczniki i książki ? wynika z badania Deloitte. Polacy to łowcy okazji ? 75 proc. w poszukiwaniu najlepszych cen zamierza zrobić zakupy w kilku różnych miejscach, także w sklepach internetowych. Zdecydowana większość rodziców wykorzysta na szkolne zakupy środki z rządowego programu ?Dobry start?.

    Więcej…  
  • Zaznacz, co niezwykłe - czyli co zrobiło STABILO dla kobiet?

    Po wygranej w kategorii Print & Publishing na Międzynarodowym Festiwalu Kreatywności w Cannes Lions w zeszłym miesiącu, kampania "Highlight The Remarkable" (tłumaczenie: "Podkreślanie niezwykłości") firmy Stabilo Boss stała się wirusem na kanałach cyfrowych.

    Więcej…