Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Szykuje się kolejny wyjazd branżowy!! I to nie byle jaki ;) 

To już staje się tradycją! Firma ROZETTE od kilku lat nagradza swoich najwierniejszych klientów i to nie tych bezpośrednich, ale sklepy, które w tym całym kanale dystrybucyjnym dość często są zapominane przez producentów/ importerów.

Firma ROZETTE docenia właścicieli najmniejszych i najbardziej odległych na terenie Polski sklepów papierniczych i upominkowych. To dla nich stworzona została platforma B2B, która w znacznym zakresie ma ułatwić dokonywanie zamówień. 


Jednakże sam fakt istnienia platformy, która już od dłuższego czasu funkcjonuje na rynku nie jest tak istotny, jak program lojalnościowy z nią związany. LIZBONA - stolica i największe miasto Portugalii, położone w zachodniej części Półwyspu Iberyjskiego, nad rzeką Tag przy jej ujściu do Oceanu Atlantyckiego już w przyszłym roku ugości liczne grono klientów firmy ROZETTE

Uczestnictwo w wyjeździe jest dostępne dla każdego. Akcja trwająca półtorej roku daje szansę na osiągnięcie poziomów sprzedażowych, które zakłada program. Szczegółowy regulamin wrzucamy poniżej zapraszając tym samym do rejestracji w panelu B2b firmy ROZETTE


 REGULAMIN AKCJI

PROGRAM lojalnościowy /motywacyjny "Zwiedzaj z Rozette - LIZBONA" wystartował już 01.01.2023 i potrwa do 30.06.2024 roku. Oficjalny start programu odbył się podczas sezonu targowego AD 2023 o czym także wspomniano w filmie poniżej. 

Program przeznaczony jest dla klientów prowadzących sklepy, kupujących towar przez dystrybutorów lub bezpośrednio.

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest zebranie w ww. czasie 50 000 pkt (1 pkt = 1 zł)

Klienci powinni być zarejestrowani na platformie www.b2b.rozette.pl 

Punkty można jedynie wymienić na miejsce wycieczkowe - nie przysługuje zwrot pieniędzy.

Wycieczka odbędzie się jesienią 2024 r 

 

Zapraszamy do rejestracji na stronie  www.b2b.rozette.pl. To właśnie na niej pojawiają się nowości produktowe z oferty firmy ROZETTE.

Poniżej wrzucamy filmik z prezentacji kilku nowości, których premiera miała miejsce właśnie podczas targów m.in. w hurtowni ABRO.

 

Wybrane ogłoszenia

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.
Fluo marki Main Paper
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Genialna książka dla dziewczynek.
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Idealne dla domowych artystów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • IPBBS - oczami branży

  W dniu 16 października odbyło się Jubileuszowe forum organizowane przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo Szkolnej.
  Drugiego dnia spotkania zapytaliśmy kilku uczestników o wrażenia z minionego eventu oraz podpytaliśmy jakie mają pomysły na przyszłość branży PBS...

  Więcej…  
 • Nowa obsesja Polaków

  "New York Times przewiduje, że lada moment squishy staną się najbardziej pożądanym gadżetem na świecie. - takie wieści doszły do nas w zeszłym roku. Dziś na Instagramie już niemal 2 mln zdjęć oznaczone jest hasztagiem #squishy. O co w tym wszystkim chodzi?

  Więcej…