Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Choć rynkowe analizy pokazują, że w wyniku pandemii globalny rynek produktów luksusowych skurczył się w 2020 r. o 23 proc., eksperci są również zgodni co do tego, że ponadczasowe wyroby wciąż cieszą się powodzeniem wśród zamożnych klientów. A doświadczenia z przeszłości pokazują, że popyt na dobra ekskluzywne zwykle szybko wraca do poziomu sprzed zawirowań.

Marka Parker, która na naszym rynku oferowana jest przez firmę Newell Poland to dobro luksusowe z grupy artykułów piśmiennych. Jej produkty z serii Sonnet Essentials, Hemisphere Essentials, Jotter Poop Art, Jotter Gel, Waterman Expert Metalic cechuje wyjątkowość, o czym możemy przekonać się oglądając poniższy film. 

Zanim jednak przejdziesz do oglądnięcia tej prezentacji, polecamy I część prezentującą nowości Parker Sonnet, Parker 51, IM oraz Urban

 


Nowości 2021, które musisz mieć w swojej ofercie cz. 2.

 


Materiały graficzne przygotowane do wsparcia sprzedaży udostępnione zostały na stronie: https://drive.google.com/drive/folders/1qN13ZnyXeu0x1QiWZG3l7NqWeBlQK1Id

Polecamy subskrypcję kanały firmy Newell Poland na Youtube, aby na bieżąco być informowanym o kolejnych publikacjach. 

Wybrane ogłoszenia

Zestaw pudełek ozdobnych
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Firma Milan poszukuje handlowca!!
Farby pakowane po 500 ml.
Ręcznie malowane torebki.
Idealna do domowego biura.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 75 rocznica Batmana

    Trwają obchody 75-lecia Batmana, jednego z najbardziej znanych superbohaterów wszechczasów. Specjalnie z tej okazji zostało zaprojektowane rocznicowe logo postaci.

    Więcej…  
  • Worki MyBaq

    W co, oprócz plecaków i piórników, uczniowie (i nie tylko) pakują swoje rzeczy? Oczywiście w worki! MyBaq w swojej ofercie posiada szeroki wybór worków o różnej funkcjonalności.

    Więcej…