Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Choć rynkowe analizy pokazują, że w wyniku pandemii globalny rynek produktów luksusowych skurczył się w 2020 r. o 23 proc., eksperci są również zgodni co do tego, że ponadczasowe wyroby wciąż cieszą się powodzeniem wśród zamożnych klientów. A doświadczenia z przeszłości pokazują, że popyt na dobra ekskluzywne zwykle szybko wraca do poziomu sprzed zawirowań.

Marka Parker, która na naszym rynku oferowana jest przez firmę Newell Poland to dobro luksusowe z grupy artykułów piśmiennych. Jej produkty z serii Sonnet Essentials, Hemisphere Essentials, Jotter Poop Art, Jotter Gel, Waterman Expert Metalic cechuje wyjątkowość, o czym możemy przekonać się oglądając poniższy film. 

Zanim jednak przejdziesz do oglądnięcia tej prezentacji, polecamy I część prezentującą nowości Parker Sonnet, Parker 51, IM oraz Urban

 


Nowości 2021, które musisz mieć w swojej ofercie cz. 2.

 


Materiały graficzne przygotowane do wsparcia sprzedaży udostępnione zostały na stronie: https://drive.google.com/drive/folders/1qN13ZnyXeu0x1QiWZG3l7NqWeBlQK1Id

Polecamy subskrypcję kanały firmy Newell Poland na Youtube, aby na bieżąco być informowanym o kolejnych publikacjach. 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta marki JOVI
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
To najtańsze urządzenie drukujące do zastosowań do ...
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Ogromna paczka kredek
Nowa oferta marki JOVI.
Idealna do domowego biura.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Hitowe Emotikonki wojują rynek

    Z początkiem marca w ofercie firmy Rozette pojawiły się hitowe emotikonki. Kolorowe, miłe do przytulania poduszki dostępne są w bardzo szerokiej ofercie i zadowolą potrzeby każdego klienta i starszego i młodszego.

    Więcej…  
  • Prawda o pracy w domu: 5 rzeczy, których nikt ci nie mówi

    Na temat pracy w domu toczy się wiele dyskusji. Eksperci nie są zgodni co do tego, czy jest to największa innowacja od czasu internetu, czy też najgorsza rzecz, jaka obecnie nam się przydarza. Istnieje mnóstwo sprzecznych badań wspierających obie strony. 

    Więcej…