Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tym razem targi w ABRO były miejscem spotkania się z przedstawicielką firmy ROZETTE. Aleksandra Karczewska  przedstawiła nam hity tego sezonu. Jest kilka perełek. 

Kolekcja Besties dedykowana dziewczynkom, kolekcja licencyjna z serii Pokemon, zapowiedź wycieczki do Lizbony. Zresztą zobaczcie sami :) w naszej rozmowie video. 

??????????????????????????

 


REKLAMA

 

Wybrane ogłoszenia

Fluo marki Main Paper
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Tablice suchościeralne magnetyczne
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...
Ołówek automatyczny.
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Idealne dla domowych artystów.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowa obsesja Polaków

    "New York Times przewiduje, że lada moment squishy staną się najbardziej pożądanym gadżetem na świecie. - takie wieści doszły do nas w zeszłym roku. Dziś na Instagramie już niemal 2 mln zdjęć oznaczone jest hasztagiem #squishy. O co w tym wszystkim chodzi?

    Więcej…  
  • Uszyj i przytul

    Uwielbiamy takie produkty. Niby gotowe, a jednak do własnoręcznego przygotowania. Gdy trzymamy je w ręce wracamy myślami do starych czasów, gdy z mamą szyliśmy lalki ze starych ubrań. Gdy ZPT - było obowiązkową lekcją w szkole, gdy z niczego powstawało coś.

    Więcej…