Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

"Save Trees", "Save environment", "Keep the world's water clean every day". Takie hasła możemy znaleźć na najnowszej kolekcji zeszytów marki Top 2000. Co jeszcze nowego pojawiło się się w ofercie firmy HAMELIN? O tym w naszej rozmowie z Pauliną Cieśla, Kierownikiem ds Kluczowych Klientów.

Targi branżowe powróciły! W końcu na żywo możemy spotkać się z przedstawicielami branży i porozmawiać z nimi, o tym, co nowego u nich słychać. Tak też było podczas targów w Kompania Biurowa, gdzie zainteresowała nas nowa kolekcja ekologiczna marki Top 2000. 

TOP2000 jako lokalna polska marka, pragnie kreować pozytywne wartości i ma poczucie odpowiedzialności za środowisko naturalne – stąd decyzja firmy o podjęciu kroków w kierunku zrównoważonym rozwoju. Efektem pracy i starań jest kolekcja GO GREEN. Jak dowiadujemy się od naszej rozmówczyni, serią tą firma HAMELIN udowadnia, że efektowne, ekologiczne kolekcje zeszytów szkolnych mogą być wyprodukowane z materiałów przyjaznych środowisku.

Nową kolekcję produktów poznamy po charakterystycznej kraftowej okładce, której papier w 80% pochodzi z recyklingu oraz po białych kartkach wykonanych w 100% z recyklingu. Certyfikat FSC oznacza, że papier wykorzystany do produkcji zeszytów i brulionów powstał z surowców pochodzących z odpowiedzialnych, legalnych źródeł.

W ofercie firmy HAMELIN do wyboru mamy 5 okładek w podobnym stylu, przedstawiających motywy roślinne i zwierzęce.

 

GO GREEN NAJNOWSZA KOLEKCJA ZESZYTÓW OD TOP2000

 

Nowością są także serie szkicowników marki Oxford oraz oczywiście marka Unilux, o której aktywnie przypominano podczas minionego spotkania. Szerokość oferty zegarów oraz lampek, które idealnie wpisują się w wyposażenie każdego biura była dużym zaskoczeniem dla odwiedzających targi. Nam szczególnie przypadła do gustu seria zegarów wpisująca się w kolorystykę zeszytów z serii Go Green.

Jak prezentowały się nowości pokazujemy w naszym filmie. 


▞▞▞▞▞▖🅺🅾🅽🅺🆄🆁🆂▝▞▞▞▞▞

Odpowiedz na pytanie: Kto wystąpił w tle wywiadu video?

Odpowiedź prześlij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując Go Green.

Do wygrania zeszyt z serii Go Green. Więcej szczegółów na naszym FB: scann.r - najlepszy magazyn branży papier biuro szkoła zabawki - wyniki wyszukiwania | Facebook 


REKLAMA
 
Wiodące ekologiczne projektowanie i oznakowanie oraz ekologiczna ocena
Podejście ukierunkowane na ekologiczne projektowanie zmusiło nas do ponownego przeanalizowania całego cyklu życia naszych produktów, od zaopatrzenia, produkcji papieru, przetwarzania, transportu do zakończenia cyklu. Z pomocą ekspertów utworzono osiem zespołów zadaniowych do przeanalizowania głównych źródeł oddziaływania na środowisko. Przyjęliśmy naukowe podejście do wszystkich kategorii naszych produktów, dokonując oceny cyklu życia produktów zgodnie z normą ISO 14044. Działania te umożliwiły nam zmniejszenie wpływu naszych produktów na środowisko.
Czytaj więcej>>

Wybrane ogłoszenia

Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Podręczna drukarka etykiet
Różne kształty, żywe kolory.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Nowa oferta marki JOVI.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 14 edycja targów szkolnych w firmie HALIM

    To był wyjątkowy dzień w życiu naszej redakcji. Po kilkuletniej przerwie ponownie z naszą kamerą zawitaliśmy do Częstochowy na targi organizowane przez hurtownię HALIM. Już u progu przywitała nas rodzinna atmosfera Z Anitą Bakir na czele. Kogo jeszcze spotkaliśmy na targach szkolnych Anno Domini 2017? Zobacz w naszym reportażu.

    Więcej…  
  • Gra planszowa także dla niewidomych

    Wszyscy dobrze wiemy, że rynek najczęściej odpowiada potrzebom większości. To do zdrowych dzieci głównie kierowane są zabawki. Na szczęście Wydawnictwo Muduko wyszło naprzeciw potrzebom także osób niewidzącym, wypuszczając na rynek fantastyczną grę Rozpoznaj stworka.

    Więcej…